Cookies
Informujemy, że ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są niezbędne do jego działania oraz do celów statystycznych. Przechodząc dalej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie. Więcej szczegółów w Polityce prywatności
Image
Rozumiem
Image
Rozumiem
Nowe konto
Nowe konto
Logowanie
Zaloguj
Zamknij
Arrow leftPowrót do menu

Image Czy buty medyczne muszą być białe?


Buty medyczne kolorowe

A może zagrajmy w kolory?

Pracownik służby zdrowia jest zobowiązany do noszenia obuwia profesjonalnego, zapewniającego maksymalną wygodę. Dobrą wiadomością jest ta, że wiele ciekawych propozycji znajduje się w naszej ofercie, nie tylko w białym kolorze.

Dawniej buty medyczne damskie oraz męskie występowały przede wszystkim w białym kolorze. Dziś już się od tego odchodzi, czego przykładem jest bogata oferta naszego sklepu. Znajduje się w nim obuwie w wielu wariantach kolorystycznych, z przeróżnymi wzorami i ciekawymi motywami.

Co jest ważne, gdy kupujesz buty szpitalne?

Styl i wygoda to aspekty, które mają największe znaczenie, jeżeli chodzi o wybór obuwia medycznego. Trudno jest mówić o dobrej sytuacji dla lekarza, gdy rozpraszają go uciskające buty. Pracownik służby zdrowia musi być stale skupiony, ponieważ od jego decyzji zależy niejednokrotnie ludzkie życie. Niewygodne buty nie mogą mu w tym przeszkadzać.

Ponadto lekarze, pielęgniarki oraz salowe bardzo dużo poruszają się po terenie szpitala, potrzebują więc obuwia bardzo wygodnego. Można jednak pomyśleć również o aspektach wizualnych i zdecydować się na buty medyczne kolorowe. Ich wygląd można dopasować do stroju obowiązującego na danym oddziale. Panie specjalistki mogą zdecydować się m.in. na buty z motywem kwiatowym, natomiast panowie w jednolitej czarnej kolorystyce.

Dobrze dobrane buty dla pielęgniarek i lekarzy zapewniają bezpieczeństwo pracy i brak rozpraszania w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych.

Jakość konstrukcji ma znaczenie

Ogólna jakość obuwia wpływa na długość ich eksploatacji. Warto zwrócić uwagę na detale wykończenia. Decydując się na zakup w naszej firmie możesz mieć pewność, że buty medyczne kolorowe, jak i białe zostaną wykonane z najwyższą starannością. Zapewni to, że stopy nie będą bolały nawet po całodobowym dyżurze. Odpowiednie wyprofilowanie i zastosowanie materiałów najwyższej jakości jest najważniejsze.

Buty medyczne kolorowe – w trosce o zdrowe nawyki

Lekarze i pielęgniarki, aby pomagać pacjentom często muszą przybierać nienaturalne pozycje dla ciała, długo przebywać w jednym ustawieniu, np. w trakcie operacji. Dobrze dobrane do ich potrzeb obuwie jest w stanie uchronić przed skrzywieniem kręgosłupa oraz wieloma wadami postawy.

Arrow top
Arrow top

Zamknij
Image Image Image
Zamknij
Loading