Cookies
Informujemy, że ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są niezbędne do jego działania oraz do celów statystycznych. Przechodząc dalej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie. Więcej szczegółów w Polityce prywatności
Image
Rozumiem
Image
Rozumiem
Nowe konto
Nowe konto
Logowanie
Zaloguj
Zamknij
Arrow leftPowrót do menu

Image Nakolanniki brukarskie - dla kogo?


Nakolanniki brukarskie

Często wykonujesz prace w pozycji klęczącej?

Jeśli tak, potrzebujesz profesjonalnego wsparcia. Niezbędne są Ci nakolanniki brukarskie. Uchronią staw kolanowy przed odgnieceniem i przykrymi, związanymi z tym konsekwencjami.

Wybierając nakolanniki możesz pozbyć się bólu towarzyszącego w trakcie, jak i po zakończeniu prac w pozycji klęczącej. Ochraniacze BHP do zadań specjalnych działają niezawodnie i pozwalają na zapewnienie komfortowej pracy w niekorzystnych warunkach.

Kto w swojej profesji wykorzysta nakolanniki brukarskie?

Nakolanniki przeznaczone są przede wszystkim dla brukarzy, dekarzy i wszystkich osób pracujących w pozycji klęczącej. Po wewnętrznej stronie nakolanników jest wszyty gruby i miękki filc, dla zapewnienia maksymalnego komfortu. Wytrzymała i zarazem lekka konstrukcja sprawia, że nie odczuwa się żadnego dyskomfortu w związku z ich noszeniem. Łagodne i wygodne mocowanie powoduje, że nakolanniki brukarskie staną się Twoim najlepszym przyjacielem w trakcie realizacji prac w pozycji klęczącej.

Jakie nakolanniki warto kupić?

W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama nakolanników BHP, które wyróżniają się bardzo dobrą jakością wykonania. Wytrzymała, wzmocniona konstrukcja sprawia, że można z nich korzystać przez dłuższy czas. Wykonane są z grubej skóry naturalnej, dzięki czemu nie przecierają się tak łatwo w strategicznych miejscach. Są równie niezawodne jak nasze drewniaki medyczne, które także mocno polecamy. Dzięki dwóm niezależnym zapięciom dobrze utrzymują się i nie przesuwają na kolanach. Długie i wytrzymałe dwa paski skórzane zapewniają sporą regulację, która pozwala na dopasowanie nakolanników do niemal każdego rozmiaru kolana.

Pracując nad produktami, w trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, przygotowaliśmy nakolanniki brukarskie niezawodne, bezpieczne i umożliwiające eksploatację przez długi czas. Zwiększają komfort pracy w niewygodnej pozycji na klęczkach. Zdecydowanie każdy brukarz powinien je kupić.

Ochraniacze BHP najlepszej jakości

Jakość ma bardzo duże znaczenie, gdy inwestujesz w buty medyczne damskie oraz męskie, usztywnienie nadgarstka, czy nakolanniki. Wybierając produkty wykonane z najlepszych materiałów, o odpowiedniej konstrukcji, zapewniasz sobie możliwość realizowania zadań w komfortowych warunkach.

Arrow top
Arrow top

Zamknij
Image Image Image
Zamknij
Loading