Cookies
Informujemy, że ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są niezbędne do jego działania oraz do celów statystycznych. Przechodząc dalej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie. Więcej szczegółów w Polityce prywatności
Image
Rozumiem
Image
Rozumiem
Nowe konto
Nowe konto
Logowanie
Zaloguj
Zamknij
Arrow leftPowrót do menu

Image Usztywnienie nadgarstka - kiedy jest potrzebne i jakie są dostępne opcje?


Usztywnienie nadgarstka

Co należy wiedzieć o usztywnieniu nadgarstka? Jaki mamy na to sposób?

Napulśnik skórzany, który znajduje się w naszej ofercie, zapewnia skuteczne usztywnienie nadgarstka i zapobiega występowaniu otarć w trakcie intensywnej pracy fizycznej wymagającej użycia siły. Jak zastosować go w poprawny sposób?

Wykonane z najwyższej jakości skóry napulśniki zapinane są na metalową sprzączkę, która umożliwia regulację i dopasowanie do szerokości nadgarstka. Usztywniacz jest dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Czym wyróżnia się usztywnienie nadgarstka od firmy Baka?

W naszej ofercie dostępne są napulśniki skórzane odznaczające się wysoką jakością wykonania oraz najlepszymi materiałami. Produkt jest skutecznie mocowany wokół ręki dzięki sprzączce, a na pasku znajdują się dziurki do regulacji. Nie uwiera w trakcie użytkowania. Dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym oraz białym.

Zastosowanie napulśnika skórzanego

BHP w miejscu pracy odgrywa bardzo duże znaczenie. Warto zabezpieczać wszystkie narażone na uszkodzenia części ciała, a gama dostępnych akcesoriów jest bardzo szeroka. Zdecydować można się m.in. na nakolanniki brukarskie, chodaki drewniaki czy usztywniacze nadgarstków.

Dostępne w ofercie napulśniki skórzane służą ochronie i wzmocnieniu ręki w części nadgarstkowej w trakcie wykonywania różnego rodzaju prac wymagających użycia siły. Bardzo często produkt jest wykorzystywany przez osoby zajmujące się rozładunkiem ciężkich towarów. Usztywnienie nadgarstka jest także niezbędne, gdy obsługiwane są gorące przedmioty.

Usztywnienie nadgarstka zgodne z zasadami BHP

Napulśnik służący ochronie ręki oraz wzmocnieniu nadgarstka powstaje zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa, dlatego warto go stosować, aby nie nabawić się niepotrzebnej kontuzji. Normy określają wymagania dotyczące ergonomii, wielkości oraz nieszkodliwości akcesoriów ochronnych.

Usztywnienie nadgarstka – podsumowanie

Dłonie i ręce są ważne w niemal każdej pracy, dlatego warto dbać o ich kondycję, stosować niezbędne zabezpieczenia chroniące przed urazami. Wykorzystując profesjonalne usztywnienie nadgarstka można uniknąć poważnej kontuzji uniemożliwiającej wykonywanie pracy zawodowej. A dodatkowo stosując obuwie ochronne takie jak np. drewniaki damskie oraz męskie zgodnie z przeznaczeniem, ciało będzie funkcjonowało tak, jak powinno.

Arrow top
Arrow top

Zamknij
Image Image Image
Zamknij
Loading