Cookies
Informujemy, że ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są niezbędne do jego działania oraz do celów statystycznych. Przechodząc dalej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie. Więcej szczegółów w Polityce prywatności
Image
Rozumiem
Image
Rozumiem
Nowe konto
Nowe konto
Logowanie
Zaloguj
Zamknij
Arrow leftPowrót do menu

Image Buty dla pielęgniarek - jakie cechy powinno mieć idealne obuwie medyczne?


Idealne buty dla pielęgniarek

Czy istnieją idealne buty dla pielęgniarek?

Pielęgniarki mają ciężką pracę. Potrzebują butów wygodnych, ale i zapewniających stopom właściwe wsparcie. To bardzo ważne, ponieważ dyżur trwa 12 lub nawet 24 godziny.

Warto zastanowić się, jakimi cechami powinny wyróżniać się buty dla pielęgniarek. Znając wyznaczniki, uda się wybrać odpowiednie obuwie.

Jakie zatem powinny być buty dla pielęgniarek?

Obuwie dla personelu medycznego powinno być wygodne i podtrzymywać stopy w odpowiedniej pozycji. Jeżeli chodzi o komfort, powinno mieć miękkie wnętrze i dodatkowo zapewniać amortyzację w trakcie chodzenia. Wkładka oraz podbicie zmniejszają wstrząsy i zapobiegają dalszym urazom.

Buty medyczne damskie mają zazwyczaj miękką stronę zewnętrzną, co ogranicza tarcie. Jeżeli pielęgniarka ma przed sobą długi dzień stania lub chodzenia, nawet niewielkie otarcia mogą spowodować dyskomfort i zwiększyć odczuwane zmęczenie.

Najlepszym wariantem jest obuwie z podparciem łuku i możliwościami absorpcji wstrząsów. Zmniejszają one zmęczenie stóp, zapewniają stabilność i sprawiają, że pielęgniarka przez cały dzień pracy czuje się komfortowo.

Na co zwrócić uwagę kupując buty szpitalne?

Jest kilka rzeczy, na które bezapelacyjnie należy zwrócić uwagę kupując buty dla pielęgniarek. Muszą być przede wszystkim wygodne, zapewniać odpowiednie wsparcie dla stóp, nie powodować żadnych otarć. Powinny być również łatwe w utrzymaniu czystości.

W sprzedaży dostępnych jest wiele butów dedykowanych dla pielęgniarek. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Oferowane są buty medyczne kolorowe lub w wersji białej i czarnej. Świetnie wpisują się w cały wygląd personelu medycznego, można zamówić je również w dedykowanej kolorystyce.

Pomimo, że przy wyborze obuwia dla personelu medycznego najważniejszy jest komfort, brany pod uwagę jest również oczywiście wygląd. Wysokiej jakości obuwie powinno te cechy ze sobą łączyć.

Najlepsze buty dla pielęgniarek

Zwracając uwagę na kilka kluczowych kwestii przy wyborze obuwia, można dokonać bardzo dobrego wyboru zapewniającego komfort w codziennej, ciężkiej pracy. Aspektami, które mają największe znaczenie są: skład buta, styl wykonania, łatwość w utrzymaniu czystości, a także zapewniany komfort.

Arrow top
Arrow top

Zamknij
Image Image Image
Zamknij
Loading