Cookies
Informujemy, że ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są niezbędne do jego działania oraz do celów statystycznych. Przechodząc dalej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie. Więcej szczegółów w Polityce prywatności
Image
Rozumiem
Image
Rozumiem
Nowe konto
Nowe konto
Logowanie
Zaloguj
Zamknij
ImageDane kontaktowe

Wyrób Obuwia Gospodarczego "Baka.pl"
NIP: 773 100 81 55
Adres: 97-319 Będków, ul. Krakowska 14
E-mail: biuro@baka.pl
Telefon: 606 257 455
ImageFormularz kontaktowy

*
*
Info
Podaj adres e-mail, na który odpowiemy.
*
* pola obowiązkowe

Image
Wyślij wiadomość

Jak można się z nami skontaktować?

Jeżeli chcesz zamówić klapki medyczne, drewniaki medyczne lub ochraniacze BHP, ale masz pewne wątpliwości, możesz wysłać do nas wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowe znajdującego się powyżej. Prosimy o podanie adresu e-mail, w celu zachowania ciągłości komunikacji. Opisz dokładnie swój problem, zadaj pytania, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wątpliwości powstrzymujące Cię przed złożeniem zamówienia na buty medyczne damskie i męskie oraz pozostały asortyment naszego sklepu.

Możesz także do nas zadzwonić pod numer widniejący w danych kontaktowych. Nasz pracownik udzieli odpowiedzi na nurtujące kwestie, podpowie jakie usztywnienie nadgarstka będzie najlepsze oraz czy nakolanniki brukarskie sprawdzą się u Twoich pracowników.

W trakcie kontaktu istnieje możliwość negocjacji cen oraz poproszenia o wycenę dla indywidualnych zamówień przy dużych partiach. Jesteśmy otwarci na długoterminową współpracę.

Wyrób Obuwia Gospodarczego Baka.pl – oficjalny sklep internetowy

Znajdujesz się na stronie oficjalnego sklepu internetowego Baka.pl. Jesteśmy polskim producentem obuwia zawodowego, medycznego i zdrowotnego. Doświadczenie w branży zbieramy już od ponad 30 lat. Pozwala to nam produkować buty szpitalne z najlepszej jakości materiałów, idealnie wyprofilowane i zapewniające maksymalną wygodę w trakcie wielogodzinnego użytkowania. Klapki zdrowotne damskie oraz męskie uśmierzają ból kręgosłupa, kolan oraz całego układu kostnego, niwelują zmęczenie, a także ograniczają ryzyko powstania otarć i oparzeń na stopach.

Wśród naszych produktów znajdują się również ochraniacze BHP. Należą do nich m.in. napulśniki zapewniające usztywnienie nadgarstka, nakolanniki brukarskie, ochraniacze na palce, a także wkładki filcowe do butów.

Nawiązując z nami kontakt, możesz poznać szczegóły produkcji całego naszego asortymentu. Podpowiemy, jakie buty medyczne damskie oraz męskie są najlepiej dopasowane do branży, w jakiej działasz. Wybierzemy dla Ciebie najlepsze chodaki drewniaki, a także sandały ortopedyczne damskie. Możesz liczyć na fachową obsługę, negocjację cen przy dużych zamówieniach oraz szybką realizację.

Arrow top
Arrow top

Zamknij
Image Image Image
Zamknij
Loading